Webrazzi Online: Big Data konferansımızın programı belli oldu 4 Ekim Salı, saat 10:00

Webrazzi üzerinden canlı yayınlanan ve Inşa Kredi katkılarıyla hayata geçen Webrazzi Online; bütün hızıyla devam ediyor.

Yarın (4 Ekim Salı) saatler 10:00’u gösterdiğinde Webrazzi Online: Big Data ile karşınızda olacağız. Çoktan yarın için takviminizi güncelleyebilirsiniz. Hemencecik altında ise konferansımızın konu ve konuşmacılarını bulabilirsiniz.

Emlak ve sigorta sektörlerinde hizmet veren büyük veri girişimlerinden UrbanStat’ın kurucu ortağı Anıl Çelik, trafikteki şoför davranışları konusunda uzmanlaşan IUGO’nun kurucu ortağı Âlem Özatay, IBM Türkiye’in büyük data uzmanı Ferdi Özdemir, Yapı Kredi’nin büyük data alanındaki çalışma ve tecrübelerini aktarmak üzere Gökhan Gökçay, büyük veri özelindeki yüksek lisans programlarından birini hayata geçiren Doçent Hekim Serbest Özlük ve eBrandValue girişiminin kurucusu Tolga Akçura sizlerle olacak.

Konferans programını ve konuşmacılarımızın tamamını kısa bir vakit içinde sizlere aktaracağız. 4 Ekim Salı günü saat 10:00‘u takvimlerinize işlemeyi, veya telefonunuza alarm kurmayı unutmayın!