Siyah-Beyazlıların 1 numarası, lig yarışında takımlarına olan inancının bütün olduğunu söyledi ve ekledi: Vodafone Arenada ikinci yarıda yüksek bir tempo yakaladık. 3 puanı kazanabilirdik lakin olmadı. Zirveyi alamadık fakat sezon sonunda şampiyon olan taraf biz olacağız.

Spor Toto Süper Ligde 12. haftanın en manâlı maçında Başakşehirle Vodafone Arenada 1-1 berabere kalan Siyah-Beyazlılarda Başkan Fikret Orman, bilhassa ikinci yarıdaki futbolla galibiyeti kaçıran taraf olduklarını söyledi.

FANATİKe özel açıklamalarda bulunan Orman, “Bu sezon ayrıca Şampiyonlar Ligi keza de Süper Ligde kayda değer hedeflerimiz var. 2 kritik maç defalarca geldi. Benfica beraberliği ardından Vodafone Arenada ağırladığımız Başakşehir maçına istediğimiz gibi başlamakta zorlandık. Oysa ikinci yarıda ipler bizim elimizdeydi. Takım olarak yüksek bir tempo yakaladık. 3 puanı alabilirdik lakin olmadı. Zirveyi alamadık fakat sezon sonunda kazanan olan taraf biz olacağız. Bu konuda hem hocamıza keza de futbolcularımıza olan inancımız bütün” ifadelerini kullandı.

Başkan derbide Kadıköyde

Ligde 3 Aralık cumartesi günü Fenerbahçeyle Kadıköyde oynayacakları derbiyle ilgili olarak da konuşan Başkan Orman, Ülker Stadında taraftarıyla birlikte yer alacağını belitti. 


İlgili: Futbol Spor Toto Süper LigBeşiktaş
Anahtar Kelimeler:
haber spor futbol basketbol voleybol