Veli'ye sürpriz talip!

Devre arası yaklaşıyor, takımlar yardım için kolları sıvıyor. Ara transferi en hızlı geçirecek takımlardan biri de Çaykur Rizespor olacak gibi duruyor. Yaz döneminde istediği transferleri gerçekleştiremeyen Karadeniz ekibinde teknik direktör Hikmet Karaman bu defa ligi haberdar olan isimlere yöneliyor.

Deneyimli hocanın, yönetimden Beşiktaşta baht bulamayan Veli Kavlak ve Ömer Şişmanoğlunu istediği öğrenildi.

Her iki oyuncuyu da takımında bakmak isteyen Karamanın bu raporuyla kulüpler arasındaki temasların çoktan başladığı ifade edildi.

Rizeli idarecilerin Beşiktaşla yapılan görüşmede, “Önce hocamıza soralım, sonradan da oyuncular kabul ederse konuşuruz” yanıtı aldıkları açıklama edilirken, Karamanın da oyuncularla görüşüp girişimde bulunacağı belirtildi.

Maaşları Rizeden

Veli Kavlak uzun süren sakatlığının arkasından takımla çalışmalara başladı oysa az önce Şenol Güneş kadar hiç değerlendirilmedi. Hocası göre Şampiyonlar Ligi kadrosuna alınmayan Ömer de ligde bir süredir talih bulamıyor.

Her iki oyuncunun da Yeşil-Mavililerden gelen bu teklife sıcak bakacakları konuşuluyor. Kiralık formülüyle gerçekleştirilmesi planlanan transferde oyuncuların ücretini de Rizesporun ödemesi bekleniyor. (Fanatik)


İlgili: Futbol Spor Toto Süper LigÇaykur RizesporBeşiktaş
Anahtar Kelimeler:
futbol güncel emlak eğitim sağlık