Trabzonspor'un yenileri mutlu
Yeni sezona Macaristan'da hazırlanan Trabzonspor'da antrenmanlar şen geçerken, takıma yeni katılan tanıdık olmayan oyuncular, sosyal medya hesaplarından mutlu olduklarını ifade etti.

Yapılan transferlerle teknik direktör Ersun Yanal'ın yüzü gülerken, bordo-mavili futbolcular da çalışmalardan keyif alıyor. Yanal, antrenmanlarda hata yapanlara kolbastı oynatırken, Asyalı, Amerikalı, Avrupalı ve Afrikalı oyuncular da kendi ülkelerinin danslarıyla alaka odağı oluyor. Bilhassa Azerbaycan asıllı Rus oyuncu Ramil Sheidaev'in Kafkas dansı, oyuncular kadar beğeni kazanıyor.

Bordo-mavili takıma bu sezon katılan tanıdık olmayan oyuncular Sheidaev, Durica, Castillo, Ibanez, Bero ve Onazi sosyal ağ hesaplarından açıklamalarda bulundu.

Ramil Sheidaev, Kafkas dansı yaptığı fotoğrafı paylaşarak, "Yeni takımımda dans zamanı. Çok mutluyum." ifadesini kullandı. Jan Durica da vatandaşı Matus Bero ile fotoğrafını yayımlayarak, "Slovak ikili Trabzonspor'da." yorumunu yaptı.

Durica keza, Lokomotiv Moskova'dan ekip arkadaşı N'Doye ile her yerde Trabzonspor'da buluştuğunu vurgulayarak, "Kardeşimle buluştum ve şu anda çalışma zamanı." ifadesine yer verdi.

Trabzonspor ile dün birincil çalışmasına çıkan Slovak futbolcu Bero, vatandaşı Durica'dan takımla ilgili bilgiler aldığını ve kendisine tezgâhtar olduğunu kaydederek, "Yeni ekibimle fazla mutluyum. Trabzonspor'da oynamak için kendimi çok heyecanlı hissediyorum." değerlendirmesinde bulundu.

Lazio'dan aktarma edilen ve Gyirmot ile oynanan hazırlık maçında ortaya koyduğu futbolla beğeni kazanan Nijeryalı Ogenyi Onazi ise "Yeni takımımla birincil maçıma çıktım. Harika oyuncuları ve özel hocası var. Trabzonspor'un harikulade bir taraftarı var. Bu yıl kazanmaya alışacağız." şeklinde görünüm belirtti.

Adı takımdan gönderilecekler arasında geçen, sonra Macaristan kampına katılan Senegalli Dame N'Doye de, "Yeni sezon öncesi defalarca gülmeliyim çünkü antrenmanlara başladım. Lokomotiv Moskova'dan ekip arkadaşımla baştan buluştum. Bu ayrı bir sevinç. O benim kardeşim." ifadelerini kullandı.

Kolombiyalı Fabian Castillo ise Trabzonspor'da mutlu olduğunu belirtirken, Arjantinli Luis Ibanez de "Yeni kulüp, yeni heyecan." biçiminde paylaşım yaptı.

Aşağıdakilerden hangisi ilginizi çekiyor?
Beşiktaş transfer haberleri
Fenerbahçe transfer haberleri
Galatasaray aktarma haberleri
Trabzonspor aktarma haberleri