Trabzonspor'da Fernandao bombası!

Çaykur Rizesporun deneyimli forveti Leandro Kweuke, Akhisar Belediyesporun golcü ismi Rodallega ve son olarak da Antalyaspor kulübünde mutsuz olan 35lik Samuel Etoo'nun yanısıra Niasseyi de kiralamayı planlayan Bordo Mavililer bu oyuncularda yaşanması olası olumsuzluklar üzerine Fernandao üzerinde yoğunlaştılar.

Türkiyeye birincil adımını Bursaspor ile atan, Şenol Güneş yönetimindeki kadroda takımda gol kralı olarak geçen sezon Fenerbahçeye geçen Fernandao, bu sezon 18 kişilik kadroya bile girmekte zorlanıyor.

Dick Advocaatın oyun sisteminde yer almayan bu futbolcu için Trabzonsporun çabuk devreye girip, işi tamamlama çabası göstereceği belirtiliyor.

AZİZ YILDIRIM KABUL EDER Mİ?

Fernandao transferindeki en kayda değer engel olarak hile süreci sebebiyle Fenerbahçe ve Aziz Şimşek ile aradaki gergin ilişkiler kabul ediliyor. Yıldırımın bu noktada Fernandaoyu, Bordo-Mavili kulübe devretmek istemeyeceği yorumları yapılırken, hatırlı aracılar ve resm itemaslarla bu sorunun aşılmasına çalışılacak.

Fernandaonun en bereketli olduğu dönemde takımda hiç yer bulamaması sebebiyle ayrılmaya sıcak baktığı dile getiriliyor. Idare gerekirse kiralama formülünü de devreye sokarak işi bitirmeyi, en azından sezon sonuna kadar bakımlı etmeyi planlıyor.

TrabzonAjans.com


İlgili: Futbol Spor Toto Süper LigTrabzonspor