Sneijder:

Bursaspor maçının arkasında Sneijder ekip arkadaşlarına, “Hepinizle kibir duyuyorum. Böyle devam ettiğimiz sürece önümüzde kimse duramaz, kimse bizi yıkamaz. Herkese, şampiyonluğu sonuna kadar kovalayacağımızı gösterdik” dedi

Sarı-Kırmızılılarda uzun süredir yaşadığı gol orucunu Bursaspor karşı attığı leziz frikik golüyle bozan Wesley Sneijder, maç sonunda takım arkadaşlarına yaptığı konuşmayla ne kadar hırslı olduğunu gösterdi. Bu sezon ligde kazanan elde etmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmaları gerektiğini arkadaşlarına anlatan Sneijderin, şunları söylediği öğrenildi: “Hepinizle gurur duyuyorum. Bu takımın bir parçası olduğum için gerçekte fazla mutluyum. Galatasarayın ne değin büyük bazı olduğunu her zaman birlikte Bursaspor karşılaşmasında herkese bir kere daha gösterdik. Her takımın bazen kötü bir dönemi olabilir fakat birlik ve beraberlik içinde bunu atlatıyorsa, gücünü oradan alır.” 

‘Kibir duyuyorum...

“Biz camiamıza ve herkese, bu takımın şampiyonluğu sonuna kadar kovalayacağını gösterdik. Bütün arkadaşlarımla kibir duyuyorum ve hepinize performansınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Böyle devam ettiğimiz sürece, yüreğimize ve kalitemizi bu şekilde sahaya yansıttığımız zaman bizim önümüzde kimse duramaz, kimse bizi yıkamaz. Kalan maçlarımızda aynı uğraş ve hırsla oynayalım, bu takımı hak ettiği yere taşıyalım.”

Fanatik


İlgili: Futbol Spor Toto Süper LigGalatasaray