Serdar'dan büyük fedakarlık!

Fenerbahçe derbisinde aldığı darbe sonrası burnunda kırık meydana gelen Galatasaraylı futbolcu Serdar Aziz, Bursaspora karşısında doktorları dinlemedi ve maskesiz oynadı.

Bursaspordan aktarma edildikten daha sonra yaşadığı sakatlık ile Galatasaray'a adapte olmakta güçlük yaşamış Serdar Aziz, sarı- kırmızılıların vazgeçilmez ismi olma yolunda ilerliyor. Fenerbahçe derbisinde aldığı formayı Semih'e kaptırması şiddet gözüken Serdar, Kadıköy'de burnu kırılmış ve geçen hafta Bursa maçının hazırlıklarını bu problemle yapmıştı. Bursaspor maçı öncesi sıhhat heyetinin özel maske hazırladığı Serdar, doktorların bu isteğini geri çevirip, sahaya maskesiz çıktı.

Eski takımına karşı kusursuz bir uğraş sergileyen Serdar Aziz, rastlama sonrası Galatasaray için terinin son damlasına değin savaşacağını söyledi. Serdar, “Uzun sakatlık dönemim oldu. Oysa herkes bana yardım verdi. Taraftarımız bana inansın, elimden geleni yapacağım. Ben maskeyle oynamak istemedim. Galatasaray için kırık burunla da oynarım” dedi. öte yandan Riekerink, Bursaspor karşılaşmasının arkasından Serdar'ı iyi performansından dolayı tebrik etti. (AMK)


İlgili: Futbol Spor Toto Süper LigGalatasaray