Gazeteci Yazan Fatih Altaylı Bloomberg TV'de yayınlanan Spor Saati programında konuştu. 

Şenol Güneş'in, Medipol Başakşehir maçından sonraki açıklamalarını eleştiren Fatih Altaylı"Şenol Güneş kesintisiz ağlıyor. Ekip için ağlamak iyi yok. Futbolculara fayda bu gözyaşı dökmek. Maçtan daha iyi antrenman olur mu? Böyle bir şey ben hayatımda görmedim. Bu değin ağlamaklı bir teknik direktör olur mu? Şenol Güneş böyle konuşunca futbolcularına güvenmiyor diye düşünüyorum. Abdullah Avcı'nın, Cengiz Ünder'e söyledikleri doğru" ifadelerini kullandı.

"Demirören'in TFF Başkanlığı niçin tartışılmıyor"

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'in, Beşiktaş'tan alacaklı durumda olmasının ahlak olmadığını savunan Altaylı, "Türkiye'de ahlak sorun var. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı bir kulüpten 100 milyon dolar alacaklı Bu durumda kuruma ve başkana güven olur mu? Bu koşul niçin tartışılmıyor. Diğer Taraftan kesintisiz o takım lehine hakem hataları yapılırken" diye konuştu.

"Nazifoğlu'nu kaile bile almıyorum"

Levent Nafizoğlu'nun, "Aramızda baykuşlar var" açıklamasına değinen Altaylı, "Levent Nazifoğlu'nu kaile almıyorum açık konuşmak gerekirse. Geçen hafta neredeydin kardeşim ortalıkta yoktun. Kendisi ortada konuşmaya bayıldığı için ırk merak ediyor. Bursaspor olağandışı derecede kötü oynadı. Galatasaray iyi değildi. Başkan Dursun Özbek danışma heyetini kendisini eleştirmeyecek insanlardan kurmuş. Dursun Özbek, Özhan Canaydın'ın fena bir kopyası olma yolunda ilerliyor. Alınan oyuncuların kaç tanesi oynuyor? Cavanda nerede? Yönetim kadar beslenen troller ve güya taraftarlar konuşuyor. Açtırma kutuyu, söyletme kötüyü sonra mahkemelik oluyoruz" dedi. 


İlgili: Futbol Spor Toto Süper LigBeşiktaş