Savunmaya iki namzet!

Yardım için kolları sıvayan Bursasporda öncelik savunmanın göbeği... Timsahın listesinde ise iki ad var. Kasımpaşanın sözleşmesi sona erecek stoperi Titi ile Spartak Moskovalı Serdar Taşçı.

Bursaspor bir yanlamasına Galatasaray yenilgisinin yaralarını sarmaya çalışırken diğer yanlamasına da ara transferde takımı yükseltmek namına kolları sıvamış durumda. Bu sezon özellikle savunmanın göbeğinde sıkıntı yaşayan Yeşil-Beyazlılarda teknik direktör Hamza Hamzaoğlunun listesinde iki oyuncu var.

Deneyimli hocanın yönetimle yaptığı toplantıda Kasımpaşada mukavelesi sezon sonunda bitecek olan deneyimli stoper Titinin adını birincil sırada verdiği öğrenildi.

Brezilyalı stoper için Kasımpaşadan data almayı planlayan Bursaspor Yönetiminin takıma kazandırmayı düşündüğü bir öteki stoper ise Spartak Moskovadaki gurbetçi savunmacı Serdar Taşçı. Her tranfer döneminde adı Süper Ligin devleriyle anılan 29 yaşındaki oyuncu, bu sezon takımında 15 maçın 7sinde kısmet bulabildi ve kiralanma ihtimali yüksek.

Bursaspor maliyet olarak kulübün kasasına uyacak bu iki isimden birini ara transferde renklerine bağlayabilmek için gereken fedakarlıktan kaçınmayacak.

Şamil geri döndü

Türkiye Kupasında gruplarda ilk maçını yarın oynayacak olan Bursaspor, Akhisar Belediyespor maçı hazırlıklarını sürdürdü. Yeşil-Beyazlılarda sakatlığı yer alan Bilal Kısa takımdan öbür çalışırken, Almanyadan dönen Şamil Çinaz kondisyon salonunda çalıştı. Bursaspor, bugün sabahleyin saatlerinde yapacağı antrenmanla çalışmalarını tamamlaycak ve öğleden daha sonra karayolu ile Manisaya gidecek. (Fanatik)


İlgili: Futbol Spor Toto Süper LigBursaspor