Riekerink'e koşullara bağlı evet!

Bursa galibiyeti yönetimin tavrını yumuşattı... Başkan Dursun Özbek, Hollandalı hocaya“ Devre arasına kadar bütün maçlarımızı kazanmak zorundayız” dedi

Fenerbahçe yenilgisinin gerisinde çok önemli bir şekilde koltuğu sallanan Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde RiekerinkBursaspor galibiyetiyle derin bir nefes aldı. Başkan Dursun Özbek ve Sarı-Kırmızılı yönetimin tavrının da gelen üç puanla yumuşadığı öğrenildi. Başkan Özbek'in Hollandalı hoca ile yaptığı toplantıda, "Daha kaybedilmiş bir şey yok. Haftaya derbi var. Rakiplerimiz puan kaybedecek. Fakat biz de birincil yarının sonuna kadar kalan bütün maçları kazanmak zorundayız" ifadesini kullandığı ve az daha aba altından sopa gösterdiği öğrenildi. Özbek'in bu sözleri "Eğer bir kayıp daha yaşanırsa yönetim devre aralarında operasyon yapacak" biçiminde yorumlandı.

FİKSTÜR DE RIEKERINK'İ UMUTLANDIRIYOR
G.Saray'ın ilk yarının sonuna kadar rakiplerine göre daha basit bir fikstürü olması da Riekerink'i umutlandırıyor... Sarı-Kırmızılılar bu süreçte Kasımpaşa (D), Gaziantep, Osmanlı (D) ve Alanya ile karşılaşacak. Hollandalı öğretmen 4 maçtan 12 puan çıkarmaları halinde en azından devreyi Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın üzerinde tamamlayabileceklerini düşünüyor. (Takvim)


İlgili: Futbol Spor Toto Süper LigGalatasaray
Anahtar Kelimeler:
haber riekerink şartlı evet! haberler