Riekerink konusu kapandı!

G.Saray Başkanı Dursun Özbekin bütün desteğini bölge Hollandalı teknik direktörle ilgili defterler devre arasına dek kapandı. Hatta başkan yöneticilerden de bu konu hakkında konuşmamalarını istedi

LİGDE tekrar tekrar alınan fena sonuçlarla birlikte topun ağzına gelen teknik direktör Jan Olde Riekerink, Bursaspor aleyhinde gelen zaferle beraber koltuğunu sağlama aldı. Ayrıca sahasında keza de ligde oynadığı son 2 karşılaşmayı kaybeden sarı-kırmızılıların Timsah aleyhinde 1-0 yenik durumdayken ortaya konan futbol ve 3-1lik geri dönüş yönetimi de rahatlattı. Riekerink ile ilgili defterler de devre arasına dek kapandı. 

BaşkanIN GÜVENİ TAM

SARI-kırmızılılarda Hollandalı teknik adama güveninin tam olduğunu açıklayan başkan Dursun Özbekin yöneticilerine de bu konuların şu lahza için en ince ayrıntısına kadar kapandığını belirterek bu olay hakkında konuşulmamasını istediği öğrenildi.

HATTA devre arası için takımı güçlendirip şampiyonluk şanslarını sürdürmek için de düğmeye basan Özbek, bu sayede keza sarı-kırmızılı camiaya ayrıca de takıma “hocamızın arkasındayız” mesajı verecek.

RIEKERİNKLE ilgili soru işaretlerinin ortadan kalkmasıyla beraber teknik heyetten eksik pozisyonlar ve devre arası transferi için rapor da istendi. Bu konuyu da Hollandalı teknik adamla ile bire bir görüşecek olan Dursun Özbek çok geç kalınmadan aktarma hamlelerinin açmak istiyor. (Vatan)


İlgili: Futbol Spor Toto Süper LigGalatasaray
Anahtar Kelimeler:
haber futbol galatasaray kapandı konusu