Rebrov'dan Beşiktaş sözleri! 'Onurumuz için oynayacağız'

Dinamo Kiev Teknik Direktörü Sergei Rebrov, Beşiktaş maçı öncesi UEFA'nın internet sitesine açıklamalarda bulundu. Rebrov, gruptan çıkma şansını kaybetmelerine rağmen, Beşiktaş'a aleyhinde Dinamo Kiev ve Ukrayna'nın onuru için oynayacaklarını söyledi.

Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda Salı akşamı oynanacak Dinamo Kiev-Beşiktaş maçı öncesi, Ukrayna ekibinin teknik direktörü Sergei Rebrov, UEFA'nın internet sitesine açıklamalarda bulundu.
 
Son maç öncesi Devler Ligi'ne veda etmeleri kesinleşen Ukrayna ekibinin teknik direktörü, Beşiktaş maçının psikolojik açıdan tartı arz ettiğini söylerken, "Beşiktaş aleyhinde Dinamo Kiev ve Ukrayna'nın onuru için oynayacağız. Oyuncularından bu karşılaşmada Dinamo Kiev formasını giyme arzularını ortaya koymalarını isteyeceğim. Bu sezon bizim için iyi geçmedi. İyi maçlar çıkarsak da sonuçlar istediğimiz gibi olmadı. Beşiktaş maçından galibiyet ile ayrılırsak oyuncularım üzerlerindeki yükü de atmış olur." ifadelerini kullandı.
 
B grubunda oynadığı 5 maçta 2 birliktelik, 3 mağlubiyet bölge Dinamo Kiev, son maçlar öncesi 2 puan ile grubun son esnasında yer alıyor.

Skorer


İlgili: Futbol Şampiyonlar LigiBeşiktaş