Özdeş'ten hakem isyanı!

Kasımpaşa Teknik Direktörü Kemal Özdeş, 2-1 kaybettikleri Galatasaray maçının peşinde yayıncı kuruluşa talimat yaptı.

Özdeş'in sözlerinden'un derledikleri şöyle:

"2-1 kaybettik üzgünüz. Maça az kalsın 1-0 yenik başlamış olduk. Galatasaray daha sonra oyunu korumaya çalıştı: Bugün birincil yarıda hiç pozisyon vermedik İkinci yarıya baskılı başladık, golü de bulduk lakin tekrar kötü bir gol yedik. Pozisyonlar vardı 2-2 olma şansı vardı lakin penaltı kaçırdık. Kaptanımız penaltı kaçırdı, penaltılar kaçıyor.  Bunlar olabilir.

Bizim geçen hafta son dakikalarda bir golümüz iptal edildi. Önce sayıldı daha sonra verilmedi. Bugün de Koita'nın Muslera ile çıktığı hava topunda faul çalındı. Koita 1.92, Muslera'dan azıcık daha uzun ve Muslera'ya bakmadan geriden sıçrıyor. Ben gol diye düşünüyorum. Cesaretli oynadık. İki çok kötü gol yedik, maçı kaybettik. 

Kasımpaşa vizyon takımı, bizim oyun anlamında bir sıkıntımız yok. Oyunların karşılığı son 4 maçta 1 puan. Çok üzülüyorum. Hakemler aleyhimize fazla pozitif kusur yapıyorlar Bugün de tekrar iştahlı oynarken hızımızı kestiler.  Rize maçı var önümüzde. Artık Rize'ye hazırlanacağız. Umarım kazanıp yeniden bir ivme yakalarız"


İlgili: Futbol Spor Toto Süper LigKasımpaşa
Anahtar Kelimeler:
kemal özdeş özdeş ten ince hesaplar