Özbek olaya el atıyor!

Ziraat Türkiye Kupası'nda Elazığspor ile 1-1 berabere kalan Galatasaray'da oynanan fena futbol değil, Sinan Gümüş'ün değiştirme kulübesine tepkisi gündeme oturdu... 

Oyundan alınmasına sinirlenen genç futbolcunun yaptığı el kol hareketleri sonrası tekmeliklerini fırlatması yaklaşık olarak olay yarattı. Üstelik teknik direktör Jan Riekerink'e gösterilen bu tepki ilk değil!..  

Ligin başında Çaykur Rizespor ile oynanan maçta oyuna alınmayan Hamit Altıntop yerdeki su şişelerini tekmelemiş, özür diledikten sonradan affedilmişti. Yasin Öztekin de Adanaspor deplasmanında oyundan alınmasına bozulmuş ve protez kulübesini yumruklamıştı. Bu tepkisi sonrasında 1 hafta kadro dışı bırakılan yıldız futbolcuya yönetimden bağışlama çıkmıştı. 

BAŞKAN DURSUN ÖZBEK OLAYA EL KOYACAK

DEFALARCA yaşanan bu olaylar Galatasaray'daki büyük otorite probleminin en büyük göstergesi oldu... Sosyal medyada Sinan'a tepki belirten taraftarlar, "Bir değil, iki yok. Cümbür Cemaat Riekerink'i azarlıyor. Şu Anda sırada hangi futbolcu var?" ifadesini kullandı. Başkan Dursun Özbek'in de yaşananlardan büyük rahatsızlık duyduğu ve bugün takımla bir görüşme oluşturacağı gelen bilgiler aralarında.

(Yıllık)


İlgili: Futbol Spor Toto Süper LigGalatasaray