Overmars'tan Emre Mor itirafı!

Ajax Sportif Direktörü Marc Overmars'tan Emre Mor itirafı geldi. 

Hollanda'nın de Telegraaf gazetesine geniş bir röportaj veren Hollandalı efsane bundan böyle İskandinavya'dan aktarma yapmanın fazla kuvvet olduğunu söylerken Emre Mor'u misal gösterdi: "Christian Eriksen'i 1.5, Viktor Fischer'i de 1.2 milyon Euro'ya almıştık. Ama bundan böyle o ödev bitti. Emre Mor ile daha en başından ilgilenmiştik. Ama o transfer imkansızdı çünkü şimdiden devlerin radarına girmişti. hemen İsveç'te 17 yaşında bir forvet var ve 8 milyon Euro'ya zeka size vermiyorlar."

Overmars'ın kastettiği isim AIK forması giyen Alexander Isak. Yeni Zlatan olarak lanse edilen 17 yaşındaki golcü ilk olarak Real Madrid edinmek üzere dünya devlerinin radarında. 

Overmars kendi bütçelerinin Getafe, Celta Vigo gibi takımlardan daha eksik olduğunu gördüğünde büyük bir şoka uğradığını söylerken, "Bundan Böyle aktarma Güney Amerika'!ya yöneldik. Oradan daha ucuza transferler yapabiliyoruz. Mateo Cassierra ve Davinson Sanchez için 5 milyon Euro verdik. Böyle oyuncular için bu para sıradan" ifadelerini kullandı. 


İlgili: Futbol Almanya LigiDortmund
Anahtar Kelimeler: