Melo ocakta gezgin!

Son olarak İsrail temsilcisi Hapoel karşı aldığı şok bozgun sonrasında UEFA Avrupa Liginden elenen Inter, devre aralarında revizyona hazırlanıyor.  Milano temsilcisi ocak ayında bir takım oyuncuları satarak önümüzdeki sezon daha yeni bir yapılanmanın zeminini hazırlayacak.

İtalyan La Gazzetta dello Sportun haberine kadar, Inter Kulübünün takımdan göndermeyi düşündüğü futbolcular aralarında Felipe Melo, Stevan Jovetic, Jonathan Biabiany ve Davide Santon gibi isimler var.

Geleceğin yıldızı olarak lanse edilen Gabriel Barbosadan verim alamayan İtalyan devi, Brezilyalı oyuncudan sadece 1 Serie A maçında yararlanabildi. Eski teknik direktör Frank de Boerin hazırlanmış görmediği Gabigol hakkında Interin mevcut hocası Stefano Pioli de aynı görüşte. Yıldız futbolcunun devre aralarında kiralanması gündemde.

MELO YUVAYA DÖNMEK İSTİYOR

Felipe Melo, Brezilyaya dönmek istiyor. Oyuncunun menajeri Jose Rodriguez Baster, Melonun bu seviyede yeterince uğraş verdiğini ve Interden sonra daha düşük bir ligde forma giymek istediğini belirtti.

Galatasarayın yanı sıra Valencia ile de ismi geçen Melo için menajer Baster göre şu açıklama yapıldı:

"Felipenin Inter ile 1.5 takvim kontratı var. O bambaşka bir serüven arıyor. Valencia idareli ve sportif sebeplerden nedeniyle bir seçenek yok. 33 yaşına gelmiş olan Melo eve dönmek ya da daha mücadelesi düşük bir ligde forma giymek gibi bir deneyim yaşamak istiyor.

Onun istediği tamamen bu. Interden ayrılırsa daha mücadelesi düşük bir ligde oynayacak. Bu seviyede elinden geleni yaptığını düşünüyor. Valencia ile bir temasımız olmadı." (AMK)


İlgili: Futbol İtalya LigiInter