Marcelo'ya büyük piyango!

Teknik direktör Şenol Güneşin bu sezon tüm resmi maçlarda 90 dakika görev verdiği tek isim olan Marcelonun peşine Brezilya Milli Takımının da düştüğü ortaya çıktı.

Beşiktaşa geçen sezonun devre arasında Hannoverdan gelen ve Siyah-Beyazlılara kısa sürede ahenk sağladıktan sonra kazanılan şampiyonlukta büyük pay sahiplerinden biri olan Marcelo Guedes, yeni sezonda da takımın vazgeçilmez isimleri arasında yer alıyor.

Teknik direktör Şenol Güneşin bu sezon tüm resmi maçlarda 90 dakika tahsis verdiği tek ad olan Marcelonun peşine Brezilya Ulusal Takımının da düştüğü ortaya çıktı. Bilhassa Avrupada gösterdiği performansla, Sambacıların hocası Titinin de yardımcıları yoluyla peşine düşüp takip ettiği öğrenilen 29 yaşındaki stoperin, ülkesinin formasını A Ulusal seviyede başta giyme ihtimali doğduğu bildirildi.

‘Taraftarın sarılması fazla güzeldi

Başakşehir mücadelesinde attığı golle takımına 1 puanı getiren ad olan Marcelo, karşılaşmanın arkasından duygularını paylaştı. Attığı golün gerisinde sevincini tribünlerle birlikte yaşamasını anlatan Brezilyalı futbolcu, “Bu anları yaşamak için buradayım. Onların golden sonradan bana sarılmaları doğrusu fazla güzeldi. Elimden geleni yapmıyorum” sözlerini sarf etti.

Fanatik


İlgili: Futbol Spor Toto Süper LigBeşiktaş