İşte Song'un son hali!

Bir dönem Türkiye'de Galatasaray ve Trabzonspor forması giyen efsane futbolcu Rigobert Song geçirdiği beyin kanamasının peşinde başta kameraların karşısına geçti.

2 Ekim'de geçirdiği beyin kanaması sonrası komaya giren ve geçtiğimiz günlerde hayati tehlikeyi atlatan Song rahatsızlığının ardındaki başta kameraların karşısına çıktı. Fransa'da çare gördüğü hastanede fotoğrafı çekilen Kamerunlu yıldızın tanınmayacak değin değiştiği görüldü. Fazla kilo kaybeden Song'un son halini gören sevenleri şaşkınlık geçirse de sıhhat durumunun gittikçe iyiye gitmesi herkesi sevindiriyor.

"TANRIYA MİNNETTARIM..."
SAĞLIK DURUMU hakkında veri veren Song "Bir baht daha verdiği için Tanrı'ya minnettarım. Şu lahza kendimi iyi hissediyorum. Bir süredir terapideydim. Bir çok şeyin farkındayım. Devletimizin bana bu konuda verdiği takviye sayesinde şu an bu durumdayım, o yüzden onlara teşekkür etmem gerekir. Kamerun Devlet Başkanı Paul Biya ve eşi first lady Chantal Biya, her şeyin iyi gitmesi için ellerinden geleni yaptılar. Bunların yanı sıra Kamerun halkının desteğini de yanımda hissettim. Bu da bana olumlu bir enerji olarak yansıdı ve bugünkü sağlığıma kavuşmam için yiğitlik verdi" dedi. (Bağımsızlık)


İlgili: Futbol Dünya'dan FutbolTrabzonsporGalatasaray