İşte Gabigol iddiasının perde arkası!

Beşiktaş'ın Gabriel Barbosa'yı kiralayacağı haberleri siyah-beyazlı taraftarları heyecanlandırdı. İşte Gabriel Barbosa - Beşiktaş flörtünün perde arkası...

Beşiktaş'ın Gabriel Barbosa'yı kiralayacağı iddialarının dumanı tüterken garip teferruat da ortaya çıkmaya başladı.

Benfica ile beraber İstanbul'a gelen ve Talisca'nın sözleşmesinde bulunan 20 milyon Euro'luk satın alma bedeli üzerinden iki kulübün yöneticileri ile masaya oturan Brezilyalı menajer Lioca'nın bununla beraber Gabriel'in de menajeri olduğu bildirildi.

Portekiz basını Lioca'nın İstanbul'da yaptığı görüşmelerin Talisca ile ilgili olduğunu iddia etse de İtalyanlar Gabriel ile ilgili olduğu üstünde durdu.

Inter, Gabriel'e Şampiyonlar Ligi şartı koştu

Gabriel ile ilgili iddianın detayları da ortaya çıkmaya başladı. Brezilyalı oyuncunun İtalya'da büyük bir hayal kırıklığı yaşadığı için devre aralarında Inter'den ayrılma kararı aldı. Bu kararını da Inter'in sportif direktörü Piero Ausilio ile paylaştı. Ausilio kendisine koskocoman yatırım yaptıklarını ancak kiralık olarak takımdan ayrılmasına müsade verebileceklerini söyledi. Menajerinden kendisine Şampiyonlar Ligi'nde oynayan bazı bulursa 6 veya 18 aylık kiralama izni verebileceğini iletti. Benfica maçı için İstanbul'a gelen Gabriel'in menajeri Lioca da, Ahmet Nur Çebi ile bir röportaj yaptı. (Fotospor)


İlgili: Futbol Spor Toto Süper LigBeşiktaş