''İçimde aslan değil, aslanlar var''

ÖZEL

Manisaspor Teknik Direktörü Sait Karafırtınalar, Radyospor'da yayınlanan Anadolu Ateşi programında Salim Manav'a konuştu.

Son 4 haftada elde edilen 8 puandan ve futbolcuların performansından bahseden Sait Karafırtınalar, "Adana Demirspor maçında göreve geldim, son dakika golüyle mağlup olduk. Ondan sonraki karşılaşmalarda kötü değildik lakin puansal anlamda mutlu sona ulaşamadık. Son 4 haftada oyuncular kalitesini hissetti, özgüveni oyuncularımıza aşıladık ve futbolcularımızda kalitesinin farkına vardı. Göreve geldiğimizde oyuncular idmana çıkmıyordu, bu koşul aslında çok zordu. Üç maçta sıfır puan kazandık. sonradan oyuncularımızın peşinatları ödendi ve bu sorunlar aşıldı. Ben başkanımızı bir kere daha tebrik ediyorum. İzmir'de yaşamam fazla bir avantaj oldu. Takımı daha önceden izlemiştim ve takımda eski oyuncularımda vardı. Bu benim için pozitif oldu diyebilirim" dedi. 

Hakan Barıştırma ile ilgilenmiyoruz

Transfer döneminden ve takımının hedeflerinden bahseden Karafırtınalar, "Ben defalarca şunu söylüyorum. 'İçimde aslan yok, aslanlar var' Hedefimizde üç maçı var ve kaybetmek istemiyoruz. Transfer yaparak borçlanmak ve tekrardan yasaklarla burun buruna kalmak tartışılacak bir konu. Biz bunu başkanımızla tartıştık ve ilk önceliğimiz arkadaşlarımızın ücretlerini ödemek olacak. Bu sezon kendi açımızdan ekonomik Play-Off oynayalım dedik. Hakan Barıştırma transferi konusunda benimle kimse bir şey konuşmadı. Yönetimden bir birey söyleniş etmiş olabilir" ifadelerini kullandı.


İlgili: Futbol PTT 1.LigManisaspor