Ibanez'den ayrılık sinyali!

Trabzonsporun sezon başında Kızılyıldızdan kadrosuna kattığı Luis Ibanez, bordo-mavili ekipte beklediğini bulamadığını itiraf etti. Sırbistanın Pravda gazetesine konuşan Arjantinli oyuncu, “Trabzonda benim için en iyi durumda değilim. Uyumlu olarak forma giyemiyorum. Kavgalı değilim ama gidişat fazla da iyi değil” dedi.

Belgradı özlediğini dile getiren tecrübeli sol bek, “Trabzondaki yaşam da kötü yok ama Belgrad ile hiç bir yer kıyaslanmaz. Eğer kulüp ve taraftarlar beni çağırırsa, geri dönmek isterim. Kızılyıldız büyük bir kulüp. Finansal güçlükler olması bir şey değiştirmez. Kulübün büyüklüğü aldığı kupalarla, oyuncular ve taraftarlarla ölçülür” diye konuştu.

öte yandan parasal açıdan fena durumda olan Kızılyıldız Kulübünün elden çıkararak gelir elde etmek istediği futbolcuları olduğu, Ibanezi Trabzonspordan geri almayı şu aşamada düşünmediği öğrenildi. Gençlerbirliği maçında birincil 11de tayin bölge ama 90+3te oyundan alınan futbolcu, bu sezon yalnızca dört maça ilk 11de başladı, toplam beş maçta forma giyebildi.

Milliyet


İlgili: Futbol Spor Toto Süper LigTrabzonspor