Güneş'ten Fabri'ye uyarı!

Bu sezon keza Süper Ligde ayrıca de Şampiyonlar Liginde manâlı başarılar elde etmeyi planlayan Siyah-Beyazlıların çıktıkları son 5 maçın tamamında kalesinde gol görmesi ardından teknik direktör Şenol Güneş devreye girdi.

Futbolculuk döneminde kendisi de kaleci olan başarılı teknik adamın, özellikle Başakşehir maçında canice alanı içerisinde topla çok zaman geçirmesi nedeniyle 2 defa gol tehlikesi yaşamış Fabriyi bu konuda uyardığı bildirildi.

Kazanan hocanın, 28 yaşındaki file bekçisine önceki gün yapılan idmanda, “Hem ligde keza de Avrupada manâlı hedeflerimiz var. Takımda kimsenin hata yapma lüksü değil. Ligde zirveyi, Şampiyonlar Liginde de üstteki turu kovalıyoruz. Bundan nedeniyle ilerleyen maçlarda daha özenli oynamanı istiyorum. Ötellikle geriden oyun kurma konusundaki başarını sürdürüp top sana geldiğinde artı vakit geçirmemen gerekiyor” dediği öğrenildi.

‘Daha itinalı olacağım

Güneşin bu uyarısının gerisinde Fabrinin ise hocasının düşüncelerine yanıt olarak, “Başakşehirkarşılaşmasında özellikle stoperdeki ekip arkadaşlarımdan fazla geri pas aldım. Rakibin baskısı sebebiyle topu oyuna sokmakta birazcık zorlandım. Ama ilerleyen karşılaşmalarda bu konuda daha titiz olacağım” dediği açıklama edildi.

Fanatik


İlgili: Futbol Spor Toto Süper LigBeşiktaş