Florya'da doruk üzerine zirve!

Önce Riekerink, kaptanlar Selçuk ve Sneijderle görüşüp birincil güya değerlendirmesi yaptı, peşinde Levent Nazifoğlu ve Mehmet Özbek, Holladalı hocayla ufak doruk gerçekleştirdi. İddialara tarafından son 2 galibiyete rağmen idare, Riekerinkin performansından hoşnut yok.

Haftayı Kasımpaşa galibiyetiyle kapatan Galatasarayda ligde elde edilen defalarca 2 zafere rağmen sular durulmuyor. Florya Metin Oktay Tesislerinde dün gerçekleşen idman öncesi, teknik direktör Riekerinkin, takım kaptanları Selçuk İnan ve Sneijderle özel bir görüşme yaptığı, hatta kısa bir zaman sonradan bu görüşmeye genç yetenek Brumanın da dahil olduğu öğrenildi.

Hollandalı hocanın, birincil yarının kalan bölümünü kayıpsız atlatmak için bu oyunculardan ekstra yükümlülük istediği belirtiliyor. Fakat Floryadaki doruk telaşı bununla bitmedi, sonra yönetim kanadından Levent Nazifoğlu ile Mehmet Özbek tesislerin yolunu tuttu ve Riekerinkle bir araya geldi.

Ilk etapta transfer görüşmesi gibi görünen bu zirvenin altından ise bambaşka teferruat çıktı.

‘Neden geç kalıyorsun

iddiaya göre yönetim, Riekerinkin son dönemdeki performansından hiç hoşnut yok. Ekip savunmasının bir türlü düzelmemesi, dahası hocanın oyuncu değişikliklerinde her zaman gecikmesi ve kritik anlarda hamleleriyle oyuna müdahale etmemesi, Sarı-Kırmızılı idarecileri bir hayli rahatsız ediyor.

Nazifoğlu ile Özbekin, Riekerinke oyuncu değiştirmede niçin geç kaldığını sorduğu, bundan daha sonra daha özenli olması gerektiğini ilettiği belirlendi.    

Fanatik


İlgili: Futbol Spor Toto Süper LigGalatasaray