Fenerbahçe'yi ziyaret ettiler yüzlerini gizlediler!

Çaykur Rizespor maçı için Trabzon'da konaklayan Fenerbahçe Futbol Takımı'nı ziyaret eden KTÜ GFB üyesi bir grup öğrenci, sosyal medyadan paylaştıkları ziyaret fotoğrafında yüzlerini 'emoji'lerle gizledi.

Trabzon'da yer alan Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde (KTÜ) öğrenim hayatını sürdüren bir grup öğrenci, Çaykur Rizespor maçı öncesi Fenerbahçe Futbol Takımı'nı ziyaret etti.

Sarı lacivertli takımın Trabzon'da kaldığı otele giden KTÜ GFB grubu üyesi bir grup öğrenci, daha önce lüzum sosyal ağ lüzum sosyal ağ olsun tartışmaları göz önünde bulundurarak acayip bir paylaşıma imza attı.

Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk ile ziyaretten fotoğraf paylaşan KTÜ GFB grup üyeleri, "Rize deplasmanı için Trabzon'a gelen Fenerbahçemizi konakladığı otelde ziyaret ettik" ifadelerine yer verirken yüzlerini emoji ile kapatıp kimliklerini gizlemeleri dikkat çekti.

KTÜ'lü öğrencilerin bu hareketi sosyal medyada büyük yankı uyandırırken birçok espriye neden oldu.

DAHA ÖNCE KABAHAT DUYURUSUNDA BULUNMUŞLARDI

Hatırlanacağı üzere Trabzon'da 2012 yılında Fenerbahçe kafilesini ziyaret eden öğrenciler, yüzleri açık fotoğraf paylaşmışlardı. Sosyal medyada yayılan bu resim nedeniyle sonradan çok sayıda korkutma mesajı aldıklarını bahis eden öğrenciler Trabzon Adliyesine artan bir şekilde kendilerini tehdit edenler hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Her Yerde böyle bir durumun yaşanmamasına namına KTÜ'lü öğrencilerin bu şekilde bir paylaşım yaptığı kaydediliyor. 

(61saat.com)


İlgili: Futbol Spor Toto Süper LigFenerbahçe