Eto'o için ağladı, muradına erdi!

Maçın bitiş düdüğüyle birlikte Mottanın 43üncü dakikada attığı golle maçı 1-0 şampiyon Antalyasporun taraftarlarından bazıları, Kamerunlu dünya yıldızı Samuel Etoodan forma alabilmek için sahaya girdi. Polisin ve özel emniyet personelinin arasından sahaya adım atmaya başaran taraftarlar; koşarak Etooya ulaşmaya çalıştı.

Polis ile özel emniyet görevlilerinin peşinden koştuğu bir taraftar ise Kamerunlu golcüye ulaşamayınca Yektaya sarıldı. giderken polisin yakaladığı taraftar, saha dışına çıkarılırken Etoo, gencin yanında artan bir şekilde formasını verdi. Etoodan forma alma sevinci yaşayan taraftar, polis tarafından saha dışına çıkarıldı. Yasa gereği sezon her tarafında maç seyrinden men cezasını göze alarak sahaya giren taraftar, formayı öperek sevincini gösterdi. Polis taraftar hakkında yasal operasyon başlattı.

Yedek kulübelerinin arkadaki bölümünde oturan 15 yaşlarındaki başka bir taraftar da sahaya girdi. Polisin yakaladığı taraftarın göz yaşlarını tutamadığı gözlendi. İl Emniyet Müdürlüğü Spor Günvenliği Şube Müdürü Osman Yıldız ise taraftara ağırbaşlı olduğu takdirde Etoo ile görüştüreceğini belirtti. Osman Yıldız, maçtan sonradan tribünyleri selamlayan Etooya genç taraftarın isteğini belirtti. Taraftara sarılan Etoo, tünelden birlikte içeri girip resim çektirtdi. (DHA)


İlgili: Futbol Spor Toto Süper LigAntalyaspor
Anahtar Kelimeler:
eto\'o çoçuk forma eto'o ÇoÇuk