''Emenike'nin galiba son senesi''''Nerede Emenike?''

Spor Yorumcusu Mehmet Demirkol NTV Spor'da gündeme ve haftasonu oynanacak Fenerbahçe-Beşiktaş maçına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Demirkol'un açıklamalarından Ajansspor'un derlemeleri şöyle;

"Derbiyle ilgili akla ilk beraberlik geliyor. Fenerbahçe 0-1'i oynayabileceğini gösterdi. Beşiktaş'ta bunun fazla daha ötesi var. Benfica maçında gösterdi. Fenerbahçe artık karambol aramıyor. Advocaat bunu değiştirdi. Oyun bilgisi olarak Aatıf, Volkan Şen'in önünde lakin Volkan'ın da dinamizmi var. Şenol Güneş Advocaat'tan daha iyi taktisyen. Kendimce fazla nitelikli bir derbi seyredeceğiz. Beşiktaş 'Ben yenilmem' diyor. Fenerbahçe geri döndü. Bu derbi o yüzden manalı. Hüseyin Göçek beğendiğim bir hakem değildir fakat bu sene formda. 60 dakika top oyunda kaldığı süre kimse hakemle uğraşmaz."

"Sow bir yıl yattı sonradan geri döndü. Emenike hala değil. Nerede Emenike? Emenike'nin galiba son senesi. Gidiyor, geri geliyor ve bir değişiklikle gelmiyor."

"Fikstürle ilgili eleştiriler oyunculara çok yanlış mesaj. Şenol Hoca'nın fikstürle ilgili söylediklerinin olması için haftanın 8 gün olması gerekli. Olcay Şahan direkt 11 oyuncusuydu. Derhal resimden çıktı. Sneijder Fenerbahçe maçında futbolu bırakmış gibiydi. Sneijder canice sahasına yaklaşınca işin rengi değişiyor. Mehmet Batdal futbolu bitmiş öğrendi fakat son vuruşlarda Fenerbahçeli oyuncular Başakşehirliler'den daha iyi. Yayınlar daha fazla eve, daha düşük fiyata girmeli. Burası İngiltere değil. Emre Belözoğlu kariyerini sekteye uğrayan sakatlığı yaşamasaydı Barcelona veya Real Madrid'in müzesinde fotoğrafı vardı."

 

 


İlgili: Futbol Spor Toto Süper LigFenerbahçe