Derbinin şifresi: Quaresma

Kartalın Portekizli süperstarı Ricardo Quaresma, Şenol hocanın yıkım planına tarafından bu akşamki derbide takımının en kilit ismi olacak. Bu sezonki mükemmel performansıyla göz kamaştıran başarılı futbolcu, Kanaryayı evinde vurup Beşiktaşa tarihi bir zafer yaşatmayı planlıyor.

Bu sezon ortaya koyduğu performansla bilhassa Şampiyonlar Liginde Kara Kartala büyük kuvvet katan Ricardo Quaresma, bu akşamki derbide takımının en önemli kozu olacak.

Teknik direktör Şenol Güneşin oyun planlamasını kendisinin üzerine yaptığı Portekizli futbolcu, ayrıca kanatlardan yapacağı ortaları Aboubakarla buluşturmak keza de cinayet alanı dışından oluşturacağı vuruşlarla Volkan Demireli devirmek için çaba gösterecek.

Trivela ve rabona hareketleriyle Fenerbahçeli futbolcuların başını döndürmeyi planlayan Q7, bu akşam ortaya koyacağı etkin performansla Kartala 3 puanı getirmek için elinden geleni yapacak.

Ilk ardından olacak

Devler Liginde çıktığı 5 maçta 3 gol ve 2 asistlik performans ortaya koyan Ricardo Quaresma, Süper Ligde ise 11 karşılaşmada ekip arkadaşlarına yalnızca 4 gol pası vermişti. 33 yaşındaki futbolcu, Fenerbahçe karşı atacağı gol veya gollerle Süper Ligdeki açılışı da Fenerbahçeye karşı yapmanın hesapları içinde.

Fanatik


İlgili: Futbol Spor Toto Süper LigBeşiktaş
Anahtar Kelimeler:
haberleri haberi haberler haber