Carole'ün ayağı kaydı!

Linnes, Bursaspor karşısındaki iyi futbolunun mükafatını alacak, bugün birincil 11'de başlayacak.

Ekip içindeki adaleti sağlamak isteyen Galatasaray Teknik Direktörü Riekerink, son karşılaşmada iyi oynayan Linnesi mükâfatlandırmak istedi. Hollandalı teknik adamın bu nedenle, sol bekte Norveçli futbolcuya forma vereceği ortaya çıktı.
 
Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink, keza ekip içi adaleti karşılamak ayrıca de başarılı olan isimleri mükâfatlandırmak için Bursaspor karşısındaki kadroda pozitif oynama yapmayacak.
 
Sarı-kırmızılı takımda, geçen hafta sarı kart cezalısı olması nedeniyle devir almayan Caroleün bugün oynaması beklenirken, Riekerinkin bu beklentilerden öbür hareket edeceği öğrenildi. Sağ bek olmasına rağmen Bursaspor karşısında savunmanın solunda tayin alan Linnesten memnun kalan Hollandalı teknik adamın, Caroleü kenarda oturtacağı ve Linnes ile devam edeceği öğrenildi.
 
Cim-Bomda sakatlığı nedeniyle Bursa maçında forma giyemeyen, bu hafta da antrenmanlarda yeterince yer alamayan Tolga Ciğerci yine atama yapamayacak. Tolganın ayağındaki ödemin hala geçmediği, bu nedenle forma şansı bulamayacağı dile getirildi.
Teknik kadro, orta alanda Selçuk-De Jong ikilisini de bozmayacak. İkiliden hoşnut kalan Riekerinkin, kupa karşılaşmasında iyi görünen Hamiti de 18 şahsiyet kadroda tutacağı, kulübede başlatacağı açıklama edildi.

bu arada Galatasaray dün akşam gerçekleştirdiği antrenmanın peşinde kampa girdi.Teknik direktör Riekerinkin idmanda Antalyaspor maçının taktiğini denettiği belirtildi.

(Skorer)


İlgili: Futbol Spor Toto Süper LigGalatasaray