Bursaspor'da isim hakkı görüşmeleri!

Bursaspor 2'nci Başkanı Ali Insanoğlu, "Maçlarımızı oynadığımız Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu'nun isim hakkı için Katar'dan başka Azerbaycanlı bir firmayla daha röportaj yapıyoruz" dedi. 

Yerel bir televizyon kanalına açıklamalarda bulunan Ali Ademoğlu, transfer ve stadyum konusuna değindi.

Ali Insanoğlu, stadın isim hakkının pazarlanması konusunda Katar'ın yanı sıra Azerbaycan'dan bir firmanın da gündeme geldiğini belirtirken şunları söyledi:


KATAR'A GİDİLECEK

"Önümüzdeki haftalarda Katar'a gitme planımız var. Temaslarımız sürüyor ve gelişmeleri takip ediyoruz. Ama Azerbaycan'dan bir enerji firması da stadın ad hakkı için gündeme geldi. Bedensel gelişmelerin olması için temaslarımız sürüyor. Net bir gelişme olmadan firmanın adını vermemiz dürüst bir olmaz."

"TRANSFER İÇİN TEKNİK HEYETİN GÖRÜŞÜNÜ ALIYORUZ"

Transfer konusunda teknik heyetle sürekli hafıza alışverişinde bulunduklarını dile getiren Ali Ademoğlu, bu konuda da şöyle konuştu: "Her Bursasporlu gibi ben de transfer yapılmasını isterim. Keza kadromuz güçlenmiş olur. Hem de bu transferler camiaya yeni bir coşku getirir. Oysa bunlar benim şahsi görüşüm. Kulübümüzde oyuncu keşfetme ekibimiz zaten aylardır çalışıyor. Yönetim olarak hocamızla da konuşuyoruz. Bu da gayet bayağı. Aktarma konusunda bütçemiz de 10 gün içinde emin olacak."


İlgili: Futbol Spor Toto Süper LigBursaspor