Bolt'tan Mourinho'ya mesaj! ''Yeter artık''

Jamaikalı sprinter Usain Bolt, verdiği bir röportajda Manchester United teknik direktörü Jose Mourinho'ya mesaj verdi.

Aldığı madalyaların hikayesini anlattığı yaşam öyküsü filmi "I Am Bolt" hakkında CNN'e bir görüşme veren Usain Bolt, gelen Manchester United ile ilgili soruyu da cevapsız bırakmadı.

Muhabirin "Futbolun ve Manchester United'ın büyük hayranı olduğunu biliyoruz. Fakat Kırmızı Şeytanlar şu sıralar Premier League'de çok da iyi günler geçiyormiyor. şimdi Jose Mourinho'nun kulağına bir şey fısıldayacak olsan ne söylerdin?" şeklindeki sorusuna gülerek "Takımı sabit tut" diyen Bolt, Mourinho'nun benzer ilk 11'de diretmesi gerektiğini söyleyerek onun her dakika her şeyi değiştirdiğinin altını çizdi.

Premier League'de bu sezon 13 maçta aldığı 5 galibiyet ve 5 birliktelik ile 20 puan toplayabilen Manchester United, 6. sırada bulunuyor. Sezona üçte üç yaparak başlayan ekip, Son 7 karşılaşmada sadece 1 galibiyet alabildi. UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Fenerbahçe ile A Grubu'nda yer alan Kırmızı Şeytanlar yaz aktarma döneminde kadrosuna Zlatan Ibrahimovic, Paul Pogba ve Henrikh Mkhitaryan gibi isimler katmıştı.

Ntvspor


İlgili: Futbol Genel Haberler