Beşiktaş'tan ciddi adım!

Beşiktaş-Kabataş Vakfının herzamanki genel kurul toplantısı Vodafone Arena'da gerçekleştirildi. 

Beşiktaş Kulübünün internet sitesinde bulunan bilgiye göre toplantıya siyah-beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman'ın yanı sıra ikinci başkan Ahmet Nur Çebi, genel sekreter Ahmet Ürkmezgil, yöneticiler Erdal Karacan ve Emre Kocadağ ile Beşiktaş-Kabataş Vakfı üyeleri katıldı.

Başkan Orman'ın, siyah-beyazlı kulübün hayata geçirmeyi planladığı üniversite ile ilgili gerçekleştirilen toplantıdan daha sonra yaptığı açıklamada, "Üniversitenin bundan sonraki adımları hakkında gösterme alışverişinde bulunduk. İyi bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Birbirinden kıymetli kişilere bu işe verdikleri katkı sebebiyle teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandığı aktarıldı. 

İkinci başkan Çebi ise kulüp televizyonuna yaptığı açıklamada, "Biz spor kulübüyüz fakat bununda yanında bir halk kurumuyuz. Bir şekilde kamuya katkı maddesi sağlamalıyız. Beşiktaş-Kabataş Üniversitesi ile bakımevi açma çalışmalarımız var. Umarım Beşiktaş'a ve Türkiye'ye uğurlu olur." değerlendirmesini yaptı. 

Genel sekreter Ürkmezgil ise "heyecanlandırıcı bir olay. Üniversite ile ilgili ciddi bir adım daha attık. Planlamalarımızı yaptık." şeklinde görünüm belirtti. 


İlgili: Futbol Spor Toto Süper LigBeşiktaş