Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde yaşamsal sınav vereceği Dinamo Kiev'in teknik direktörü Sergiy Rebrov, sert iklim şartlarının Beşiktaş gibi kaliteli bir takımı etkilemeyeceğini savundu.

Beşiktaşın yarın Şampiyonlar Ligi B Grubunda aleyhinde karşıya geleceği Dinamo Kievin teknik direktörü Sergiy Rebrov, iddiaları kalmamasına karşın maçın kendileri için manâlı olduğunu söyledi.

Dinamo Kievin antrenman tesislerinde düzenlenen basın toplantısında konuşan Ukraynalı teknik adam Rebrov, ligde manâlı maçları olmasına karşın şu lahza yalnızca Beşiktaş ile oynayacakları Şampiyanlar Ligi karşılaşmasına odaklandıklarını belirtti. Takımdaki sakat oyuncuların ciddi bir eksiklik yaratmasının beklenmediğini söyleyen Rebrov, soğuk havanın Beşiktaşı negatif etkileyeceğini düşünmediğini açıklama etti.

Ukraynalı teknik adam, “Beşiktaş için tarihi bir maç olacak. Şampiyonlar Liginde, bilhassa de Beşiktaşın içinde bulunduğu durum göz önünde bulundurulduğunda, muhakkak hava şartları aleyhinde takım oyuncularını etkilemeyecektir. Zeminle ilgili hiçbir sorun yok. Yarın fazla önemli bir mücadele olacağını düşünüyorum” dedi.

sırası gelmişken Dinamo Kiev, Beşiktaş ile yarın oynayacağı maçın hazırlıklarını akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla tamamladı.


İlgili: Futbol Şampiyonlar LigiBeşiktaş