Albayrak'tan flaş tanımlama:

Galatasaray'da uzun yıllar idareci olarak tahsis yapan ve taraftarların kalbinde taht kuran Abdurrahim Albayrak, şimdilik sarı-kırmızılı ekibi uzaktan izlediğini ifade etti.

Radyospor'da Abdullah Şanlı ve İlker Koç'a konuşan Albayrak, son dönemde takımda yaşanan krizlerin çözümü için adres gösterilmesine teşekkür ederek, "Kayda Değer olan Galatasaray'ın başarısı... İnsanların benim dönmemi istemesi benim için büyük sevinç. Bursaspor maçını stadyumdan peşine düşüp takip ettim ve alınan galibiyet ardından çok mutlu oldum. Galatasaray'ın başarısı için ben de desteğe varım" açıklamasını yaptı.

G.SARAY BEDELİNİ ÖDEDİ

Albayrak , "Florya'ya gidiyor musunuz?" sorusuna ise, "Florya'ya gitmek istemiyorum. Kıskançlık olur ve yanlış olur. Canımdan fazla sevdiğim kulübüme canını yakmak istemem" ifadelerini kullandı. Sarı-kırmızılı ekibin, Riekerink ile devam etmesini dürüst bulduğunu kaydeden Albayrak şöyle devam etti: "Galatasaray geçtiğimiz sezon çok hoca değiştirdi ve bunun bedelini ödedi. hemen Galatasaray, Riekerink ile devam ederek en dürüst kararı vermiştir."

MİLYON DOLARLAR HAVAYA UÇTU

Geçtiğimiz dönemde Ünal Aysal ve Fatih Terim arasında yaşanan tartışmalara da değinen Albayrak şöyle devam etti: Fatih Hocayla çalıştığımız dönemde Ünal Aysal'ı dolduruşa getirip o kararı aldıran millet Galatasaray'a zarar vermiştir. Ben onların Galatasaraylı olduğunu düşünmüyorum. acilen Türkiye'de fantastik bir Başakşehir başarısı var. Bunun nedeni ise; kararlılık. Ben Fatih Hocayla 5 yıllık antlaşma yapalım dediğimde bana itiraz ettiler. Onun için başkanı da doldurdular. Ali Dürüst'ü de devre dışı bıraktılar. Bunların tümü milyon dolarlara mal oluyor.


İlgili: Futbol Spor Toto Süper LigGalatasaray