Adem Büyük iddiası ortalığı karıştırdı!

- Telegol yorumcusu Adnan Aybaba'nın, Kasımpaşa-Galatasaray maçında penaltı kaçıran Adem Büyük ile ilgili ilginç bir iddiada bulunmasının peşinde, Adem Büyük'ün menajerinin konuyla ilgili Beyaz TV'ye bağlanması ortalığı karıştırdı.

Adnan Aybaba, TV 360'da yayınlanan Telegol'de yaptığı açıklamada Kasımpaşa'nın golcü oyuncusu Adem Büyük'ün Galatasaray ile anlaştığını ileri sürerek, "Adem Büyük 2.5 hafta önce bir balıkçıda Galatasaraylı iki idareci ile görüştü. Adem Büyük Galatasaraya uğurlu olsun. Bu mülâkat Adem Büyükün kafasını karıştırmıştır. Manâsız zamanlarında Türk Telekom Arenada maçları izliyor. Haber kaynağımı vermem” dedi.

Bu iddianın Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol progmanında dile getirildiğini düşünen Adem Büyük'ün menajeri Erdem Karagöl'ün hatalı yayına bağlanması, yorumcu Ahmet Çakar'ın tepkisini çekti.

Erdem Karagöl'ün, "İddialar fazla komik. Adem Büyük'ün iki yöneticiyle oturduğu haberleri yalan" sözlerine tepki bildiren Çakar, "Abuk sabuk konuşmayın. Önce doğru akıcı televizyon izleyin, sonra bağlanın. Adem, Galatasaraylı yöneticiyle konuştu demedim" ifadesini kullandı.

Karagöl'ün sonra programa bağlanma sebebini açıklayıp "Adem'in Galatasaray ile bir görüşmesi yok. Kasımpaşa'nın sözleşmeli oyuncusudur" demesi üstüne Ahmet Çakar da, "Bilmiyorsan niye bağlanıyosun kardeşim? Her arayana bağlanıyor musun?" biçiminde yanıt verdi.

 

 


İlgili: Futbol Spor Toto Süper LigGalatasarayKasımpaşa