Hüseyin Göçeki “Ne şiş yansın ne kebap” düşüncesiyle maça gelmekle itham eden Fenerbahçe kaptanı, “Sürekli aynı şey oluyor. Rakipler bizi durduramayınca, hakem çıkıyor durduruyor. Valla hoş meslek, hakemler de rakipten” diyerek ayaklanma etti.

Fenerbahçe'de Beşiktaş derbisinin 0-0 bitmesi, Volkan Demirel'i çılgına çevirdi. Maçtan daha sonra sinirli bir şekilde soyunma odasına girdiği öğrenilen kaptanın, maçın hakemi Hüseyin Göçek'i amaç aldığı belirtildi. Beşiktaş'ı futbol olarak ezdiklerini söyleyen Volkan'ın, "Adaletli bir hakem olsa maçı kazanmıştık. Adam bizi resmi olarak ince ince doğradı. Böyle yargı mi olur. Sürekli aynı şeyler tekrarlanıyor. Rakipler bizi durduramayınca, hakem çıkıyor durduruyor. Valla hoş iş, hakemler de rakipten!" dediği ifade edildi.

KIRMIZI KARTI ÇIKARTAMADI
Lens'e sert giren Tosic'in kuşkusuz atılması gerektiğini savunan tecrübeli eldivenin, "Hakem gözümüzün önündeki pozisyonları görmezden geldi. Kırmızıyı vermiyor, elle kesiyorlar görmemezlikten geliyor. Derbi ya, ne şiş yansın ne kebap... Olur mu böyle ya!" diyerek isyan ettiği ifade edildi. (Fotomaç)


İlgili: Futbol Spor Toto Süper LigFenerbahçeBeşiktaş