5 yıl sonra bir birincil!Yıldırım'dan büyük fedakarlık!

Başkan Aziz Yıldırım, hasta olmasına rağmen Rize yolculuğunda futbolcuları yalnız bırakmadı. Fenerbahçenin patronu, yaklaşık 5 yıl sonradan takımla birlikte Karadeniz deplasmanına gitti.

Yoğun bir tempoda maçlarını oynamasına rağmen kazanarak sürekli Fenerbahçe, sabahleyin yapılan antrenmanın arkasından Rizeye gitti. Sarı-Lacivertli ekip, özel uçakla Sabiha Gökçen Havalimanından yola çıktı.

17.00de başlayan uçak seyahatinin gerisinde Trabzona varan Fenerbahçe kafilesi, geniş emniyet önlemleri aşağı otobüse geçti ve otele gitti. Trabzon ile Rize arasındaki bir otelde kampa giren Sarı-Lacivertlileri Başkan Aziz Yıldırım da yalnız bırakmadı. Hasta olduğu için önceki gün fazla tartı verdiği Fenerbahçe Üniversitesiyle ilgili organizasyona katılamayan Yıldırım dün ise büyük bir fedakarlık örneği gösterdi

Beraber dönecekler

Hastalığa karşın son maçlarda olduğu gibi futbolcuların yanında yer alan Başkan Aziz Yıldırım, yaklaşık 5 sene sonra takımla birlikte Karadeniz deplasmanına gitmiş oldu. 3 Temmuz sürecinden daha sonra Trabzon ve Rizeye gitmeyi seçim etmeyen Başkan, maçın gerisinde sonradan tekrar takımla birlikte İstanbula dönecek. (Fanatik)


İlgili: Futbol Spor Toto Süper LigFenerbahçe