Öğrencilerden çıplak resim isteyen kantinci yakalandı!

İstanbul Kadıköy'de kantin görevlisinin öğrencilere karşın sözle ve fiili taciz iddiası üstüne veliler mektep önüne gelerek tepki gösterdi. Veliler, kantin görevlisinin kız öğrencilerden çıplak fotoğrafını ve E-mail adreslerini istediğini söylediler.

Habertürk'te bulunan habere tarafından, geçtiğimiz hafta salı günü ortaya meydana çıkan olayda sözde, kantin görevlisi M.M. öğrencilere karşın sözle ve fiili tacizde bulundu. Bu iddiaları duyan veliler okula akın etti.

Velilerin taciz iddiasına tepki göstererek ayaklanmasının peşinde kantin görevlisi M.M. polis ekipleri kadar gözaltına alındı. Bugün veliler ve öğrenciler olayla ilgili ilan etmek üzere karakola gitti.

Olayla ilgili konuşan bir veli, "Evet okulda bir taciz olayı olmuş. Bunu yapan burada bir kantinci.  Kız çocuklarını sıkıştırmış, onlardan çıplak fotoğraflarını istemiş. E- mail adreslerini istemiş.  Böyle bir durum var fakat adam dargın" şeklinde konuştu.

Diğer bir veli ise "Konuyu fiilen ben dün duydum. Bugün buluşma olacağına dair oğlumla da konuştum. Taciz konusunda çok bir bilgi alamadım. Oğlumdan daha ziyade kantinde izdiham yaşandığı. Bazı kişilere bambaşka davranılıp paralarını üstünün verilmediği, birde bir takım kızlara laf atıyormuş" ifadelerini kullandı.

Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferşat Ayar okulda bir süre incelemede bulunduktan sonra yorumlama yapmadan okuldan ayrıldı.