Kim Kardashian'a 'silahlı soygun' şoku

Uluslararası ajansların aktardığı haberlere kadar, Kim Kardashian'ın sözcüsü Ina Treciokas, kendilerini polis memuru gibi gösteren iki maskeli ve silahlı kişinin dün akşam meşhur ismin kaldığı odaya girdiğini söyledi.

Uluslararası ajansların aktardığı haberlere kadar, Kim Kardashian'ın sözcüsü Ina Treciokas, kendilerini polis memuru gibi belirten iki maskeli ve silahlı kişinin dün akşam ünlü ismin kaldığı odaya girdiğini söyledi.

Başka detaylar vermeyen Treciokas "Kim Kardashian fazlasıyla sarsıldı lakin somut olarak zarar görmedi" açıklamasında bulundu.

Kaldığı rezidansta silahlı iki birey tarafından banyoya götürülüp bağlanan Kardashian, o dehşet gecede yaklaşık 7 milyon dolar değerindeki mücevher seti ile 5 milyon dolar değerindeki yüzüğünü çaldırdı.

Fransız polisi ise, hırsızların Kardashian'dan takriben 10 milyon euro bedel mücevher çaldığını belirtti. Polis, çalınan kıymetli eşyalar arasında 4 milyon euro'luk bir yüzük olduğunu açıkladı.

Paris Moda Haftası için Fransa'da olan Kim Kardashian'ın eşi Kanye West durum sırasında New York'ta konser veriyordu. Meşhur şarkıcı, yaşanan durum sebebiyle konserini yarıda kesti.

Çiftin North ve Saint adlı iki çocuğunun ise silahlı soygun sırasında anneleriyle olup olmadığı bilinmiyor.

öte yandan Kardashian yaşadığı silahlı soygun şokunun arkasında özel bir jetle kentten ayrıldı.

Associated Press, bisikletlerle kaçan saldırganların halen yakalanamadığını aktardı.