Hindistan'da Bıçak Yeme Bağımlısı Olan Adamın Midesinden 40 Tane Bıçak Ameliyatla Alındı

Mide yanması yapmış olabilir! Alışılmadık ama gerçek haberin detaylarını sizler için Buzzfeed'den derledik. Hayretler içerisindeyiz.

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/andreborges/lahza-...

Hindistan'ın Punjab eyaletinde 19 Ağustos günü, Corporate Hospital'de tahsis yapan bir grup cerrah yoğun bakım ameliyathanesine çağırıdılar.

42 yaşındaki Jarnail Singh, bundan birkaç gün önce karın ağrısı ve halsizlik şikayetiyle gelmiş ve hastaneye yatırılmıştı. Doktorlar adamın midesinde 40 tane bıçak olduğunu çekilen filmler baştan sona anladılar.

Evet, Singh bu gördüğünüz bıçakların tamamını son iki ay içinde mideye indirmişti. Doktorlara ise 'bıçakların tadını fazla sevdiğini' söyledi.

Alınan tıbbi raporlarda ise adamın iç organlarında bir takım kesikler olduğu ama kalıcı herhangi bir hasarın meydana gelmediği ortaya çıktı.

CNN'in haberine kadar Singh ameliyattan sonradan hastanenin psikiyatri bölümüne alınacak ve aryıca bağımsız bir danışman da ona yardımcı olması için görevlendirilecek.

Toplamda 5 saat süren operasyonda doktorlar Singh'in midesinden kimi 17 cm'ye değin ulaşan 40 tane bıçak çıkardı.

“Fazla gergindik. Küçücük bir kusur bile hastanın hayatına mülk olabilirdi. Meslekteki 20 yılımda böyle bir şey görmedim” diyor Dr. Jatinder Malhotra.

Malhotra hem bıçak yiyen adam çok da yararlı bir tavsyede bulundu: “Ona dedik fakat, eğer vücudunda daha çok demire ihtiyaç duyduğun hissine kapılırsan, ıspanak yemeyi dene!"

Bunlar da 42 yaşındaki adamın midesinden çıkan bıçakların tamamı.

Ee peki neden abi demezler mi adama ya?